Mijn Lieve Achterdocht

Mijn Lieve Achterdocht

Ronald Goedemondt

Grote Zaal

Cabaret

drankje inclusief

vr 05 feb 2027 - za 06 feb 2027

20:00

"Naast ontzettend grappig ook psychologisch interessant"

- de Volkskrant

Ronald heeft aangekondigd dat hij dit keer een rechtlijnig en goed te volgen verhaal gaat brengen over wat hem nu hoog zit. Hoe naïef. Goedemondt negeert dan even zijn neiging om snel afgeleid te raken, zijn onkunde in het onderscheiden van hoofd- en bijzaak en zijn onstuitbare drang om gevoelens die zijn gedachten doorkruisen ook nog even te uiten, desnoods via een vluchtig uitstapje pantomime. Chaos? Hij noemt het gewoon eruit gooien wat eruit moet. Op dat moment. Lekker dan. Je zal er maar een kaartje voor hebben.

let op: loting en Secure smart tickets

Bij deze voorstelling werken we met een loting, en verkopen we uitsluitend Secure smart tickets. Hieronder vind je meer informatie. Lees deze goed door!

spel en tekst: Ronald Goedemondt, regie: Peter van de Witte, Martijn Bouwman, headerfoto: Niels Kiené, scènefoto's: Bob Bronshoff, ronaldgoedemondt.nl

Mijn Lieve Achterdocht

Ronald Goedemondt

Mijn Lieve Achterdocht

selecteer datum en tijd

vr 05 feb 2027

20:00

€ 40,00 / € 36,00 / € 30,00 / t/m 18 jaar € 15,00

za 06 feb 2027

20:00

€ 40,00 / € 36,00 / € 30,00 / t/m 18 jaar € 15,00

let op: loting en Secure smart tickets

loting

Zo werkt de loting:

  • Inschrijven voor de loting kan van 14 april 10:00 uur tot 16 april 10:00 uur. Als het erg druk is, kom je in de wachtrij. We raden je aan om het dan op een later moment nog eens te proberen. Het moment van inschrijven heeft geen invloed op je kans om ingeloot te worden.
  • Bij het inschrijven voor de loting kun je voor één of allebei de speeldatum(s) kiezen.
  • Je kunt kiezen voor kaarten op de 1e, 2e of 3e rang. Zie hier onze zaalplattegrond met de rangen. Je kunt geen specifieke stoelen kiezen. Als je wordt ingeloot, kiezen wij je stoelen uit binnen de door jou gekozen rang.
  • Maximaal 4 kaarten per inschrijving.
  • Meerdere keren inschrijven heeft geen zin; dubbele inschrijvingen worden verwijderd.
  • Je krijgt geen bevestigingsmail van je inschrijving voor de loting.

Als je bent ingeloot:

  • Dan ontvang je op 17 april een betaallink per e-mail.
  • Let op: de betaallink is 48 uur geldig, daarna vervalt je reservering automatisch en ben je niet meer ingeloot! Betaal dus op tijd.
  • Na betaling ontvang je de bevestigingsmail van je bestelling.

Als je bent uitgeloot:

  • Dan ontvang je hiervan op 17 april bericht per e-mail.
  • Je staat dan automatisch op de reservelijst. Mochten er nog kaarten beschikbaar komen, dan hoor je dat op 20 april.
  • Als je op 20 april geen bericht hebt ontvangen, ben je helaas definitief uitgeloot. Je ontvangt hier geen bericht over.

Na 20 april eindigt de lotingprocedure. Als er op een later moment nog kaarten beschikbaar komen, zijn die te koop via deze pagina.

secure smart tickets

Om doorverkoop tegen te gaan, verkopen we voor deze voorstelling geen reguliere e-tickets maar uitsluitend zogenaamde Secure smart tickets. Bij de toegangscontrole heb je Ticketmatic-app nodig waarbij je ingelogd moet zijn met het e-mailadres waarmee je de kaarten hebt gekocht. Secure smart tickets worden op slechts één smartphone afgeleverd en kunnen dus niet worden doorverkocht.

lees meer over Secure smart tickets

Ronald Goedemondt overdondert zijn publiek met een tornado aan superieur geacteerde onzin.

Het Parool

Goedemondt is een meester in het vinden van humor in het alledaagse.

Trouw

Goedemondt is een onweerstaanbare komiek.

Scènes

tips

gratis met U-OV naar de schouwburg
dineren in Zindering

Kies een taal