De jongen die van de wereld hield 9+

De jongen die van de wereld hield 9+

Het Filiaal theatermakers

Blauwe Zaal

Toneel

zo 13 dec 2026

div. tijden

Magisch-realistische voorstelling naar het bekroonde boek van Tjibbe Veldkamp

Stel, je bent nog niet geboren maar je mag al wel even op de wereld zijn. Dat overkomt Adem. In een fictieve Oost-Europese stad vol corruptie en gevaar moet Adem als 11- jarige jongen zijn toekomstige ouders bij elkaar zien te brengen. Want hij wil een echt leven. 
Met prachtige miniaturen als decor, videoprojecties en muziek komt Adems verhaal tot leven. 

Het boek van Tjibbe Veldkamp werd in 2023 bekroond met de Nienke van Hichtum-prijs en in 2024 met de Woutertje Pieterse prijs, De Zilveren Griffel en Beste Groninger Boek (fictie). Tjibbe Veldkamp is ook bekend van de populaire boekenserie Agent en Boef.

tekst: Monique Corvers en Sem van de Graaf (naar het gelijknamige boek van Tjibbe Veldkamp), muziek gecomponeerd door Gábor Tarján, regie: Monique Corvers. spel: Andrea Vass, Barend van Daal, foto: Studio Tomis, hetfiliaal.nl

De jongen die van de wereld hield 9+

Het Filiaal theatermakers

De jongen die van de wereld hield 9+

selecteer datum en tijd

zo 13 dec 2026

14:00

€ 15,00 / t/m 18 jaar € 12,00

zo 13 dec 2026

16:00

€ 15,00 / t/m 18 jaar € 12,00

tips

gratis met U-OV naar de schouwburg
dineren in Zindering

Kies een taal