Op vertoon van je entreebewijs kun je op de dag van de voorstelling gratis gebruik maken van U-OV vervoer in de regio Utrecht.
Motus Mori PERPETUUM
Katja Heitmann
Oog in oog met de donateurs van beweging – ervaar hun beweging van dichtbij
Een immersieve installatie. Sinds 2021 presenteert SPRING het ‘Motus Mori’-archief van Katja Heitmann, een langdurig kunstproject gewijd aan het verzamelen en bewaren van menselijke beweging. Voor het eerst sta je oog in oog met de ‘bewegingsdonors’-mensen zoals jij en ik, ieder met een uniek lichaam en een eigen fysieke aanwezigheid. Laat je raken door hun verhalen en de essentie van hun beweging.
Dit programma is onderdeel van het SPRING Performing Arts Festival.
Concept, artistieke creatie: Katja Heitmann, concept, muziek, creatieve producent: Sander van der Schaaf, video-performers in de installatie: Vincent Vriens/ Beeldjutters, foto's: Linus Harms, springutrecht.nl