educatie (1)

geschikt voor jongeren

• wo 19 sep 20.30 uur, Blauwe Zaal
Papapa, Productiehuis Theater Rotterdam (muziektheater)
• do 20 sep 20.30 uur, Blauwe Zaal
Gelukszoeker, Soufiane Moussouli (toneel)
• zo 23 sep 16.00 uur, Douwe Egbertszaal
Transit, Flip FabriQue (circus)
• zo 14 okt 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Backbone, Gravity & Other Myths (circus)
• do 18 okt 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Motors 14+, 155 (dans)
• zo 21 okt, zo 18 nov, zo 30 dec 20.30 uur, Mevr. Dudok
Theatrale Pubquiz
• di 30 okt 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Bam! Percossa (muziek)
• di 30 okt 20.30 uur, Blauwe Zaal
Niets 12+, De Nwe Tijd | hetpaleis (toneel)
• wo 31 okt tm 4 nov, diverse tijden, Hekmanfoyer
Laboratory of man, Charlie Duran | Danstheater AYA | Helden Inc (dans)
• zo 04 nov 17.00 uur, Blauwe Zaal
NOIR, Nineties Productions (muziektheater)
• di 13 nov 13.30 uur, Blauwe Zaal
Habib 14+, Zep Theaterproducties (toneel)
• vr 16 nov 20.30 uur, Blauwe Zaal
Bij jou begin ik, Frascati Producties / Charli Chung (toneel)
• za 17 nov 20.30 uur, Blauwe Zaal
Kill all kids, iona&rineke | Orkater (muziektheater)
• zo 18 nov 15.00 uur, Douwe Egbertszaal
De Krijtkring 10+, De Toneelmakerij (toneel)
• za 24 nov 19.30 uur, Blauwe Zaal
Funk IRC, All styles edition - Illusionary Rockaz Crew (dans)
• wo 28 nov 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
The Color Purple, OpusOne | Theateralliantie (musical)
• do 29 nov 13.00 uur, Blauwe Zaal
Kinderen van Aleppo, George Elias Tobal (toneel)
• do 29 nov 21.00 uur, TiVre Pandora
Mechanical Ecstasy, Club Guy & Roni (dans)
• vr 30 nov 13.30 uur, Blauwe Zaal
Listen Up! 12+, ISH (muziektheater)
• zo 2 dec 16.00 uur, Blauwe Zaal
Falling dreams, Het Filiaal Theatermakers (toneel)
• di 04 dec 20.30 uur, Blauwe Zaal
Go north and see what those strangers do, Panama Pictures (dans)
• wo 12 dec 13.30 uur, Blauwe Zaal
Enkele reis 13+, Marmoucha (muziektheater)
• za 15 dec 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Horror, Jakop Ahlbom (toneel)
• di 18 dec 20.30 uur, Blauwe Zaal
Dorian Gray, Ulrike Quade Company/Silbersee (muziektheater)
• wo 19 en do 20 dec 20.30 uur, Blauwe Zaal
In het hol van de Leeuw 14+, Dox (muziektheater)
• do 20 dec 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Alone@home, MATZER Theaterproducties | Bos Theaterproducties (muziektheater)
• vr 21 dec 19.30 uur, Blauwe Zaal
Boksawards Jongeren Cultuurhuis Kanaleneiland
• vr 04 jan, 20.30 uur, Blauwe Zaal
REDO, Redouan Ait Chitt (dans)
• zo 06 jan, 15.00 uur, Blauwe Zaal
Martin Luther King 8+, Urban Myth (toneel)
• vr 11 jan, 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Wachstumsschmerzen, Rundfunk (cabaret)
• di 15 jan, 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Schuld 12+, DG Theaterproducties (musical)
• wo 16 jan 20.30 uur, Blauwe Zaal
Rishi, Firma Mes (toneel)
• do 17 jan 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Twools, Scapino Ballet Rotterdam (dans)
• vr 18 jan 20.30 uur, Blauwe Zaal
The future is now: jong talent I, Talent van het moment
• do 31 jan 13.30 uur, Blauwe Zaal
Victory / XL 12+, Maas Theater en Dans (dans)
• do 14 feb 19.00 uur, Douwe Egbertszaal
Hamlet, Theater Rotterdam (toneel)
• do 14 feb 20.30 uur, Blauwe Zaal
Schudden aan die boom, Jorgen Raymann (cabaret)
• za 16 feb 20.30 uur, Blauwe Zaal
Dengar, Fiona Kelatow (toneel)
• wo 20 feb 13.30 uur, Blauwe Zaal
Keihard 12+, Sally Dansgezelschap Maastricht (dans)
• di 26 feb 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Between Us, The Ruggeds (dans)
• di 12 mrt 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Hij wordt vanzelf moe, Bert Visscher (cabaret)
• vr 15 mrt 20.30 uur, Douwe Egbertszaal
The future is now: jong talent, Talent van het moment
• zo 17 mrt 15.00 uur, Douwe Egbertszaal
Modern Samurai 8+, ISH (dans)
• wo 20 mrt 15.00 uur, Douwe Egbertszaal
Revolutions 12+, NTjong | Het Nationale Theater (toneel)
• vr 22 mrt 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Malcolm X, KVS (muziektheater)
• do 28 mrt 14.30 uur, Blauwe Zaal
Nachthexen II / La Parisienne, Jens Van Daele's Burning Bridges (dans)
• ma 01 apr 10.00 uur, Blauwe Zaal
Bye Bye Baby 10+, Maas theater en dans (toneel)
• za 06 apr 21.00 uur, Blauwe Zaal
Passing The Bechdel Test 15+, fABULEUS | GRIP (toneel)
• za 06 apr 19.30 uur, Douwe Egbertszaal
Truth or dare, Britney or Goofy, Nacht und Nebel, Jesus Christ or Superstar, hetpaleis | Sontag (toneel)
• zo 07 apr 20.30 uur, Douwe Egbertszaal
(B), Siamese Cie/Koen Augustijnen&Rosalba Torres Guerrero (dans)
• di 09 apr 20.30 uur, Blauwe Zaal
In vrede, Berg&Bos (toneel)
• wo 10 apr 20.30 uur, Blauwe Zaal
Rebound, BackBone/Alida Dors (dans)
• di 16 apr 13.30 uur, Blauwe Zaal
Snowflake 12+, De Toneelmakerij (toneel)
• za 27 apr 20.00 uur, Douwe Egbertszaal
Marvellous, Tarikh Janssen e.a. (musical)
• vr 03 mei 20.30 uur, Blauwe Zaal
The future is now: jong talent III, Talent van het moment
• wo 08 mei 13.30 uur, Blauwe Zaal
Black memories 14+ Danstheater AYA e.a. (dans)
• za 11 mei 19.30 uur, Blauwe Zaal
Funk IRC- Break edition, IRC-Illusionary Rockaz Crew (dans)

Altijd weten wat er speelt?

Geldig e-mail adres verplicht!