Op vertoon van je entreebewijs kun je op de dag van de voorstelling gratis gebruik maken van U-OV vervoer in de regio Utrecht.
Ver van je bed
Oatmilk Studio | Annick Boer, Martijn Kardol e.a.
Een cabaretmusical
De cabaretmusical is terug in het theater!
Hannah (Renée de Gruijl) hoopte als kind dat ze op haar 30ste haar leven wel zo’n beetje op de rit zou hebben, maar nu is ze 29 en heeft ze nog steeds geen koophuis, geen vast contract, geen auto, geen tuin, geen partner, geen rijstkoker en geen werkende printer. In deze musical in een musical worden vier millennials en Annick Boer opgeschrikt door een (on)aangename verrassing, proberen ze het ouderwetse familiegevoel weer nieuw leven in te blazen en gaan ze op zoek naar iets dat op een happy end lijkt. Ver van je bed is een eigentijdse mix van cabaret en musical met nieuwe muziek, die je op satirische wijze meeneemt langs de herkenbare uitdagingen van deze tijd. Een verhaal over uitdagingen die soms zo ver van je bed lijken dat het makkelijker is om ervan weg te kijken, dan om ze aan te gaan.
met (cabaret & muscial )topcast
Op het toneel staan de acteurs zowel als zichzelf als in hun personage. Martijn Kardol won in één jaar zowel het Groninger Studenten Cabaret Festival als het Leids Cabaretfestival en is inmiddels bekend van zijn eigen avondvullende theatervoorstellingen (zoals De Situatie), Radio Veronica en Spijkers met Koppen. Cabaretière en Musical Award Winnares Annick Boer speelt de moeder van Martijn Kardol. Ook spelen Bart van Veldhoven (o.a. Soldaat van Oranje, Was getekend, Annie M.G. Schmidt), Renée de Gruijl (o.a. Op zoek naar Maria, RENT) en Mitch Wolterink (Sweeney Todd, 14- de Musical).
regie: Sieta Keizer, muziek: Ezra van Nassauw, foto: Annemieke van der Togt, www.oatmilk.nl