10670-Marjolijn van Kooten (buroRuSt en Benning & Gladkova) (2).jpg

Hoe vind je het zelf gaan?

Marjolijn van Kooten

Blauwe Zaal
Cabaret

Psychiatrisch cabaret met mooie liedjes en veel humor

Marjolijn van Kooten is een bijzondere eend in de theaterbijt, met wat ze zelf omschrijft als ‘psychiatrisch cabaret’. In haar muzikale voorstellingen probeert ze het taboe op psychische aandoeningen te doorbreken. Met veel humor – het liefst een beetje zwarte – en mooie liedjes kaart ze vragen aan als: hoe verbind je je écht met anderen? Hoe accepteer je jezelf, ondanks je chagrijn, overgewicht, besluiteloosheid en geklaag?  

  • Van Kooten etaleert geen glamour, evenmin pretenties. Ze verspreidt de kracht, de flair, de intonatie en de ambitie van een theaterpersoonlijkheid met doordacht relativeringsvermogen.

    Dagblad van het Noorden over ‘Ongestoord’ -

tips

Website

We helpen je ook online graag zo goed mogelijk en gebruiken daarvoor cookies. Stel ze hier in. Meer info: privacy statement

[2]
[1]