Ben Tiggelaar-Foto Elisabeth Ismail.jpg

Wat iedereen zou moeten weten over menselijk gedrag (en hoe je het verandert)

Ben Tiggelaar

Nederlands enige managementgoeroe over gedragsverandering

Dr. Ben Tiggelaar is onafhankelijk gedragswetenschapper, docent en bekend van bestsellers als ‘Dromen, durven, doen’, ‘Dit wordt jouw jaar’ en ‘De Ladder’. Menselijk gedrag is dé beperkende factor bij verandering. Uiteindelijk draait het niet om structuur, cultuur, strategie of systemen. Alles draait om het veranderen van het gedrag van mensen. Maar dat blijkt geen peulenschil. Vaak zien mensen het nut van verandering niet in of missen ze de overtuiging om te veranderen. Hoe overwin je weerstand bij verandering? Wat is het geheim van het volhouden van nieuw gedrag? Wat zijn technieken die echt werken?

Dit college van Ben Tiggelaar over veranderpsychologie is toegankelijk, praktisch en effectief. Normaal gesproken kost een seminar € 995,- per dag. Dus grijp je kans om hem een avond aan het werk te zien voor de prijs van een theaterkaartje.

NB: Iedere bezoeker aan dit theatercollege ontvangt een handzame samenvatting van ‘De Ladder’.

foto: Elisabeth Ismail, www.tiggelaar.nl

 

Website

We helpen je ook online graag zo goed mogelijk en gebruiken daarvoor cookies. Stel ze hier in. Meer info: privacy statement

[2]
[1]